Oferte Speciale
 
Coş cumpărături
0 obiecte
 

Switch Cisco 3550 48x 10/100 + 2x 1000Base-X(GBIC), WS-C3550-48-SMI

Switch Cisco 3550 48x 10/100 + 2x 1000Base-X(GBIC), WS-C3550-48-SMI
Click pentru mărire
Preţ: 797lei
Stoc: Sunati pentru stoc
Model: WS-C3550-48-SMI
Producător: Cisco Systems

Switch Cisco 3550 48x 10/100 + 2x 1000Base-X(GBIC), WS-C3550-48-SMI

Porturi: 48x 10/100 + 2x 1000BASE-X (GBIC)
Management: Da
Memorie: 4MB buffer, 64MB DRAM, 16MB flash
Standarde:
IEEE 802.1x, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.1D Spanning-Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, 1000BASE-X (GBIC), 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, 1000BASE-CWDM GBIC 1470nm, 1000BASE-CWDM GBIC 1490nm, 1000BASE-CWDM GBIC 1510nm, 1000BASE-CWDM GBIC 1530nm, 1000BASE-CWDM GBIC 1550nm, 1000BASE-CWDM GBIC 1570nm, 1000BASE-CWDM GBIC 1590nm, 1000BASE-CWDM GBIC 1610nm, RMON I and II standards, SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3

Alimentare: Intern
Putere Consumata: 110W
Dimensiuni (H x W x L): 4.45 x 44.5 x 41.3 cm
1RU Stackable
Greutate: 5.9 Kg

Altele:

- Suporta maxim 8000 Adrese MAC
- Capacitate hardware de rutare pana la 16000 de rute IPv4
- SMI installed, upgradeable to advanced IP routing
- 13.6 Gbps switching fabric
- 6.8 Gbps maximum forwarding bandwidth at Layer 2 and Layer 3
- 10.1 Mpps forwarding rate for 64-byte packets
- Configurable up to 2,000 multicast routes
- Configurable Maximum Transmission Unit (MTU) of up to 1,546 Bytes for bridging of MPLS tagged frames

Datasheet: http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-3550-series-switches/product_data_sheet09186a00800913d7.html

Switch Cisco 3550 48x 10/100 + 2x 1000Base-X(GBIC), WS-C3550-48-SMI
Click pentru mărire
Switch Cisco 3550 48x 10/100 + 2x 1000Base-X(GBIC), WS-C3550-48-SMI
Click pentru mărire