Oferte Speciale
 
Coş cumpărături
0 obiecte
 

Modul SFP+ 10G compatibil Cisco, 10km, SFP-10GB-SR

Modul SFP+ 10G compatibil Cisco, 10km, SFP-10GB-SR
Click pentru mărire
Preţ: 293lei
Stoc: Sunati pentru stoc
Model: SFP-10G-SR
Producător: Compatibil Cisco

SFP-10G-SR SFP+ 10Gbps 300m 850nm MM LC duplex DDM

SFP-10G-LR SFP+ 10Gbps 10km 1310nm SM LC duplex DDM

SFP-10G-ER SFP+ 10Gbps 40km 1550nm SM LC duplex DDM

SFP-10G-ZR SFP+ 10Gbps 80km 1550nm SM LC duplex DDM

Modul SFP+ 10G compatibil Cisco, 10km, SFP-10GB-SR
Click pentru mărire