Oferte Speciale
 
Coş cumpărături
0 obiecte
 

Patch Fibra Optica MPO-4xLC Duplex MM OM3, MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3

Patch Fibra Optica MPO-4xLC Duplex MM OM3, MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3
Click pentru mărire
Preţ: 720lei
Stoc: Sunati pentru stoc
Model: MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3
Producător: OEM

MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3

Low loss <0.35dB
OM3 – 50 um Core, Laser Optimized – 10GBit up to 300 meters,gigabit up to 1000m
Breakout Termination: 0.9mm (standard), 2.0mm, 3.0mm
First Connector: MPO Female / MPO Male
Second Connector: LC Duplex/ LC Simplex or SC Duplex/ SC Simplex

Preturi pentru toate dimensiunile (USD fara TVA)

MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3 $150,00
MPO-4xLC-MM-DX-3M-OM3 $160,00
MPO-4xLC-MM-DX-5M-OM3 $170,00
MPO-4xLC-MM-DX-10M-OM3 $200,00
MPO-4xLC-MM-DX-20M-OM3 $250,00
MPO-4xLC-MM-DX-30M-OM3 $300,00 

Nu sunt imagini adiţionale pentru acest produs.