Oferte Speciale
 
Coş cumpărături
0 obiecte
 

Patch Fibra Optica LC-LC Duplex SM OS1, LC-LC-SM-DX-1M-OS1

Patch Fibra Optica LC-LC Duplex SM OS1, LC-LC-SM-DX-1M-OS1
Click pentru mărire
Preţ: 48lei
Stoc: Sunati pentru stoc
Model: LC-LC-SM-DX-1M-OS1
Producător: OEM

LC-LC-SM-DX-1M-OS1

Nu sunt imagini adiţionale pentru acest produs.