Oferte Speciale
 
Coş cumpărături
0 obiecte
 

Module Optice

Module Optice

Module Optice Compatibile cu echipamentele de retea Cisco, HP, Juniper, Nortel, Force10, D-link, 3Com, Brocade, Allied, Extreme, Fortinet, Alcatel, ZTE..

SFP, SFP copper, GBIC, Copper, X2, X2 Bidi / WDM, XENPAK, SFP+, XFP, QSFP+, CWDM, DWDM, DAC, AOC

1Gbps
1Gbps
10Gbps
10Gbps
40Gbps
40Gbps
DAC QSFP
DAC QSFP
AOC QSFP
AOC QSFP
DAC SFP+
DAC SFP+
AOC SFP+
AOC SFP+
Sortare după:
Modul GBIC compatibil Cisco, cupru, GBIC-1G-T-CO
Modul GBIC compatibil Cisco, cupru, GBIC-1G-T-CO
GBIC-1GT-100M-CO
160lei  
Modul X2 10G compatibil Cisco, 10km, X2-10GB-SR
Modul X2 10G compatibil Cisco, 10km, X2-10GB-SR
X2-10GB-SR
0lei  
Modul XENPAK 10G compatibil Cisco, 10km, XENPAK-10GB-SR
Modul XENPAK 10G compatibil Cisco, 10km, XENPAK-10GB-SR
XENPAK-10GB-SR
960lei  
Modul X2 BiDi 10G compatibil Cisco, 10km, X2-10G-BiDi-10
Modul X2 BiDi 10G compatibil Cisco, 10km, X2-10G-BiDi-10
X2-10G-BiDi-10
1.980lei  
Modul SFP+ 10G compatibil Cisco, 10km, SFP-10GB-SR
Modul SFP+ 10G compatibil Cisco, 10km, SFP-10GB-SR
SFP-10G-SR
293lei  
Modul SFP compatibil Cisco, cupru, SFP-1000BASE-T-RJ45
Modul SFP compatibil Cisco, cupru, SFP-1000BASE-T-RJ45
GLC-T, SFP-1000BASE-T-RJ45, SFP-1GTA-100M-CO
160lei  
Modul SFP BiDi 1,25 Gbps, 20Km, SFP-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
Modul SFP BiDi 1,25 Gbps, 20Km, SFP-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
SFP-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
133lei  
Modul GBIC BiDi 1,25 Gbps, 20Km, GBIC-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
Modul GBIC BiDi 1,25 Gbps, 20Km, GBIC-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
GBIC-WDM-Tx1310/Rx1550-SC-20A
192lei  
Modul QSFP+ 10G Compatibil Cisco, QSFP-40G-SR4-MPO-1310-01
Modul QSFP+ 10G Compatibil Cisco, QSFP-40G-SR4-MPO-1310-01
QSFP-40G-SR4-MPO-1310-01
0lei  
Modul SFP+ 10G BiDi compatibil Cisco, 20km, SFP-10GB-BiDi-20
Modul SFP+ 10G BiDi compatibil Cisco, 20km, SFP-10GB-BiDi-20
SFP-10GB-BiDi-20
905lei  
Modul SFP unidirectional 1.25G, 550m, SFP-1G85DFLCSX-C (GLC-SX-MM)
Modul SFP unidirectional 1.25G, 550m, SFP-1G85DFLCSX-C (GLC-SX-MM)
SFP-1G85DFLCSX-C
0lei  
Direct attach copper cable 1m, DAC-QSFP-P1MCO
Direct attach copper cable 1m, DAC-QSFP-P1MCO
DAC-QSFP-P1MCO
1.080lei  
Direct attach active optical cable 1m, AOC-QSFP-1MCO
Direct attach active optical cable 1m, AOC-QSFP-1MCO
AOC-QSFP-1MCO
2.160lei  
Direct attach copper cable 1m, DAC-SFP+P1MCO
Direct attach copper cable 1m, DAC-SFP+P1MCO
DAC-SFP+P1MCO
324lei