Oferte Speciale
 
Coş cumpărături
0 obiecte
 

Cabluri FO

Cabluri FO

Patch-uri Fibra Optica SC/LC/MTP-MPO

Patch-uri Fibra Optica cu conectori de calitate superioara
SingleMode / MultiMode
Simplex / Duplex
MPO male (cu pini) / female (fara pini)
MPO Straight A / Cross B / Cross pairing C

SingleMode
SingleMode
MultiMode
MultiMode
Sortare după:
Patch-uri Fibra Optica
Patch-uri Fibra Optica
PATCH-FO
0lei  
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex MM OM2, LC-LC-MM-DX-1M-OM2
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex MM OM2, LC-LC-MM-DX-1M-OM2
LC-LC-MM-DX-1M-OM2
48lei  
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM2, SC-SC-MM-DX-1M-OM2
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM2, SC-SC-MM-DX-1M-OM2
SC-SC-MM-DX-1M-OM2
48lei  
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex SM OS1, SC-SC-SM-DX-1M-OS1
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex SM OS1, SC-SC-SM-DX-1M-OS1
SC-SC-SM-DX-1M-OS1
48lei  
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex MM OM3, LC-LC-MM-DX-1M-OM3
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex MM OM3, LC-LC-MM-DX-1M-OM3
LC-LC-MM-DX-1M-OM3
72lei  
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex SM OS1, LC-LC-SM-DX-1M-OS1
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex SM OS1, LC-LC-SM-DX-1M-OS1
LC-LC-SM-DX-1M-OS1
48lei  
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex SM OS1, SC-LC-SM-DX-1M-OS1
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex SM OS1, SC-LC-SM-DX-1M-OS1
SC-LC-SM-DX-1M-OS1
48lei  
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM3, SC-SC-MM-DX-1M-OM3
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM3, SC-SC-MM-DX-1M-OM3
SC-SC-MM-DX-1M-OM3
72lei  
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex MM OM2, SC-LC-MM-DX-1M-OM2
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex MM OM2, SC-LC-MM-DX-1M-OM2
SC-LC-MM-DX-1M-OM2
48lei  
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex MM OM3, SC-LC-MM-DX-1M-OM3
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex MM OM3, SC-LC-MM-DX-1M-OM3
SC-LC-MM-DX-1M-OM3
72lei  
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex MM OM4, LC-LC-MM-DX-1M-OM4
Patch Fibra Optica LC-LC Duplex MM OM4, LC-LC-MM-DX-1M-OM4
LC-LC-MM-DX-1M-OM4
96lei  
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM3, SC-SC-MM-DX-1M-OM3
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM3, SC-SC-MM-DX-1M-OM3
SC-SC-MM-DX-1M-OM3
72lei  
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM4, SC-SC-MM-DX-1M-OM4
Patch Fibra Optica SC-SC Duplex MM OM4, SC-SC-MM-DX-1M-OM4
SC-SC-MM-DX-1M-OM4
96lei  
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex MM OM4, SC-LC-MM-DX-1M-OM4
Patch Fibra Optica SC-LC Duplex MM OM4, SC-LC-MM-DX-1M-OM4
SC-LC-MM-DX-1M-OM4
96lei  
Patch Fibra Optica MPO-4xLC Duplex MM OM3, MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3
Patch Fibra Optica MPO-4xLC Duplex MM OM3, MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3
MPO-4xLC-MM-DX-1M-OM3
720lei  
Patch Fibra Optica MPO-MPO MM OM3, MPO-MPO-MM-DX-1M-OM3
Patch Fibra Optica MPO-MPO MM OM3, MPO-MPO-MM-DX-1M-OM3
MPO-MPO-MM-12F-1M-OM3
720lei